Bebeğinizin Fotoğraflamanız Gereken Anları

Ebeveynler için yeni doğan bebeğin her anı değerlidir ve anne baba bu anları asla kaçırmak istemez. Bu anlardan önce de yıllarca hatıra kalacak ve o günü anımsamaya yetecek doğum fotoğrafları çekilmektedir.

Son zamanlarda aileler doğuma bir fotoğrafçı ile girerek bebeğin dünyaya geliş anını, anneye teslim edildiği anı ve tüm o duygusal anları fotoğraflanabilmektedirler. Bu fotoğraflar gelecekte çocuklar için özel anlar haline gelecektir.

Hamilelik Sırasında Çekilecek Fotoğraflar: Hamilelik süresince fotoğraflar çektirmek o dönemi anımsamak ve anmak için çok güzel yöntemlerdir. Bu çekimler genelde her ay meydana gelen değişimleri görmeyi sağlamaktadır. Doğumdan önce ve doğum sonrasında da fotoğraf çekilmektedir.

Yeni Doğan Fotoğrafları: Bebeğin fotoğraflanması için en güzel zamanlardır. Özellikle ilk 2 hafta en şirin oldukları zamanlar olduğu için aileler genellikle bu anların albümlerinde bulunmasını istemektedirler. Farklı konseptlerle çekilen bu fotoğraflar son zamanlarda fazlaca talep görmektedir.

3-4 Aylıkken: Hamileyken, doğum sırasında ve ilk hafta fotoğraflarını çektiyseniz bu serinin devam etmesini isteyebilirsiniz. Gelişen ve büyüyen bebeğiniz artık gülümseyebilir, ebeveynlere ve çevreye tepki verebilmektedir. Bu yüzden bu dönemde çekilen fotoğraflar neredeyse en sevilenlerdir.

6. Ay: Bebek artık oturabiliyor, daha hareketli ve heyecanlı. Bu anları fotoğraflamak her ebeveynin isteği olabilmektedir.

1. yaş: Dünyaya geleli 1 yıl olan tatlı bebekler artık yürüyebiliyor, farklı sesler çıkartabiliyor ve dişleri var. Aileler özellikle bebeklerin ilk dişlerinden sonra bol bol fotoğraf çekmek isteyeceklerdir.

TEPKİNİZİ GÖSTERİN!

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0